O nas

 

Completum to zespół ekspertów ds. pracowniczych. Dział BHP opiekuje się bezpieczeństwem, a dział HR sprawami kadrowo-płacowymi.

Bezpieczna firma z Completum BHP

Działamy nieprzerwanie od 1993r. wcześniej jako biuro doradcze oferujące szeroko rozumiane usługi kadrowe. W 2007 roku Completum podzieliło się na dwa wyspecjalizowane oddziały BHP i HR. W Completum BHP skupiamy się stricte na zagadnieniach związanych z obsługą BHP i PPOŻ dla firm. Natomiast Completum HR opiekuje się zagadnieniami kadrowo-płacowymi. 

Nasz zespół to grupa profesjonalistów BHP i PPOŻ z wieloletnim doświadczeniem. Od lat pomagamy firmom w dostosowaniu warunków pracy i bezpieczeństwa, ochrony środowiska, pomagamy przy wdrożeniu standardów ISO. Wspieramy klientów w postępowaniu powypadkowym, przygotowujemy zakłady do kontroli  PIP i PIS.

Specjalizujemy się w dużych zakładach produkcyjnych, budowach, maszynach, pojazdach. Potrafimy opracować procedury bezpieczeństwa dla zawodów wysokiego ryzyka i pracy w trudnych warunkach. 

Profesjonalizm, rzetelność i doświadczenie pozwala nam prowadzić duże projekty i rozwiązywać skomplikowane zagadnienia. Wiemy jak zapewnić bezpieczeństwo pracy, jak przejść pozytywnie kontrolę PIP, jak przygotować firmę do akredytacji.

Nasze biuro mieści się w Warszawie, jednak świadczymy usługi dla firm na terenie całej Polski.

Zespół Completum BHP

Janusz Babicz

Absolwent SGH, Politechniki Warszawskiej i CIOP.  Specjalista BHP z ponad 20-letnim doświadczeniem, współpracował  z największymi firmami budowlanymi w Polsce a także firmami  międzynarodowymi o strukturach rozproszonych. Założyciel i wspólnik firmy Completum.

 

Rafał Pietniczka

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalista nadzorowania dużych projektów, optymalizacji i wprowadzania nowoczesnych rozwiązań. Lider zespołu. Opiekun klienta zagranicznego, dyrektor handlowy i wspólnik firmy Completum.  

 

Bezpieczni razem!

9

Outsourcing BHP i PPOŻ

efektywność, bezpieczeństwo, minimalizacja kosztów

9

Optymalizacja

Audyt, doradztwo w zakresie organizacji pracy, modernizacja

9

Bezpieczeństwo

Ocena ryzyka zawodowego, szkolenia, kontrola PIP i PIS, postępowanie powypadkowe

LAT DOŚWIADCZENIA

PROJEKTÓW

Klienci

“Poprawa bezpieczeństwa wymaga przywództwa”

Jackie Stewart

Kontakt

Completum BHP – dołącz do nas!

+48 570 231 231

bhp@completum.pl

Konstruktorska 12A bud. D (Park Rozwoju), 02-673 Warszawa

Completum Babicz i Babicz Spółka Jawna

NIP: 5342482358

KRS:0000398018

ul. Rumiana 8, 05-090 Raszyn