Kompleksowa opieka BHP i PPOŻ

Optymalizacja. Procedury. Szkolenia. Kontrola.

Pełne bezpieczeństwo Twojej firmy!

Kompleksowa opieka BHP w firmie

Od lat opiekujemy się kompleksowo firmami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Pełnimy zadania służby BHP a także te, który nie podlegają służbie BHP a jednak są konieczne i wymagane przez prawo, tj. szkolenia okresowe. Czuwamy nad bezpieczeństwem pracowników, szkolimy, doradzamy, nadzorujemy. Kompleksowa opieka BHP to:

audyt stanu BHP i PPOŻ

służba BHP – pełnienie wszystkich obowiązków zgodnie z rozporządzeniem

przygotowywanie indywidualnych ocen ryzyka zawodowego oraz instrukcji bezpiecznej pracy

szkolenia wstępne BHP

– szkolenie okresowe BHP (posiadamy wymagane przygotowanie dydaktyczne)

kontrola PIP i PIS – reprezentowanie firmy przed organami kontroli

– postępowania powypadkowe –  sporządzanie dokumentacji i reprezentowanie firmy przed sądem

– pomoc w kierowaniu pracowników na profilaktyczne badania lekarskie

stały nadzór i kontrola nad bezpieczeństwem w firmie

 

Dlaczego kompleksowa obsługa BHP to najlepsze rozwiązanie?

Kompleksowa opieka BHP to gwarancja pełnego bezpieczeństwa firmy i pracowników. Dzielenie zadań między różnymi podmiotami niesie za sobą ryzyko błędu, niedopatrzenia, braku odpowiedzialności.

Outsourcing BHP pozwala na całościową analizę firmy i jej potrzeb, dostosowanie procedur, prawdziwą i dokładną ocenę ryzyka zawodowego dla wszystkich stanowisk a co za tym idzie, opracowanie skutecznych szkoleń i zasad bezpieczeństwa. Kompleksowa obsługa BHP w Completum to także reprezentacja firmy przed organami kontroli i w toku postępowania powypadkowego. Ponadto wybierając pełen outsourcing BHP klienci mają pewność, że obszar BHP jest zaopiekowany pod kątem formalnym, pełna dokumentacja jest kompletowana zgodnie z literą prawa a wszystkie zagadnienia są realizowane zgodnie z najnowszymi wytycznymi.

Co nas wyróżnia?

Completum to firma z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w sprawach pracowniczych w każdym aspekcie. Nasz dział Completum BHP opiekuje się bezpieczeństwem i higieną pracy a dział Completum HR skupia się na prawie pracy i prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej. Działamy na rynku od ponad 15 lat, znamy temat „od podszewki”, przeszliśmy z naszymi klientami  wiele kontroli i rozwiązaliśmy niejedno trudne zagadnienie.

Obszar BHP jest zagadnieniem trudnym, wymaga znajomości wielu niuansów, płynnego poruszania się w przepisach i umiejętności współpracy z kontrolerami.

Warto powierzyć BHP profesjonalistom

Dlaczego warto wybrać outsourcing BHP?

Outsourcing BHP jest najlepszym rozwiązaniem zarówno pod kątem organizacyjnym jak i finansowym. Tworzenie stanowiska ds. BHP lub własnego działu BHP w firmie jest rozwiązaniem dużo bardziej kosztowym a jednocześnie mniej efektywnym. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na outsourcing BHP i powierzenie tego działu ekspertom specjalizującym się w zagadnieniach dot. bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Dzięki temu rozwiązaniu firma otrzymuje kompleksową opiekę i pomoc w sytuacji wypadku lub kontroli, ma pewność obsługi na najwyższym poziomie i działania zgodnie z aktualnymi wytycznymi i normami.

Zapraszamy do współpracy!

Klienci

Ostatnie projekty

TERRAMOST Sp. z o.o.

Opracowanie standardów BHP przy wykonaniu pali wierconych wielośrednicowych oraz ścian szczelinowych dla Mostostal, Budimex, Polimex-Mostostal, Karmar, AGP Metro.

FRAIKIN Sp. z o.o.

Służba BHP dla lidera wynajmu pojazdów, nadzór nad bezpieczeństwem serwisu samochodowego i blacharskiego w Błoniu.

Kontakt

Completum BHP – dołącz do nas!

+48 570 231 231

bhp@completum.pl

Konstruktorska 12A bud. D (Park Rozwoju), 02-673 Warszawa

Completum Babicz i Babicz Spółka Jawna

NIP: 5342482358

KRS:0000398018

ul. Rumiana 8, 05-090 Raszyn