Akredytacja. Przetarg.

Opracowanie procedur i dokumentacji do udziału w przetargu lub procesie akredytacji.

Przygotowanie firmy do akredytacji

Akredytacja. Przetarg.

Twoja firma się rozrasta? Planujesz zawalczyć o duże zlecenie, poważnego klienta? Odpowiednia dokumentacja BHP będzie konieczna! 

Obecnie wymagania poważnych firm w dziedzinie BHP, zwłaszcza w branży budowlanej, ale również w produkcji, są bardzo wysokie. Spełnienie najwyższych standardów a także posiadania specjalnie opracowanej dokumentacji BHP jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w procesie akredytacji. Pozytywny wyniki kontroli akredytacyjnej otwiera dla firmy drogę do wzięcia udziału w poważnych inwestycjach i współpracę z dużymi podmiotami. 

 

Akredytacja = dostęp do najlepszych ofert.

Od lat wspieramy firmy w budowaniu systemów BHP i systemów zarządzania BHP zachowując najwyższe międzynarodowe standardy. Współpracujemy z firmami polskimi i zagranicznymi (nasi eksperci posługują się płynnym angielskim), opracowujemy też dokumentację w języku angielskim
Przygotujemy Twoją firmę tak żeby spełniała wymagania Twojego partnera w biznesie i pomyślenie przeszła proces akredytacji. Możemy to zrobić w sposób minimalistyczny lub zastosować rozwiązania systemowe aż po wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy i uzyskania certyfikatu ISO 45001, który jest przepustką do pracy z największymi firmami.

Specjalizujemy się w opracowywaniu złożonej dokumentacji BHP spełniającej wymogi ISO i dostosowanej do potrzeb akredytacji.

Zapraszamy do współpracy! 

 

Ostatnie projekty

TERRAMOST Sp. z o.o.

Opracowanie standardów BHP przy wykonaniu pali wierconych wielośrednicowych oraz ścian szczelinowych dla Mostostal, Budimex, Polimex-Mostostal, Karmar, AGP Metro.

FRAIKIN Sp.z.o.o.

Służba BHP dla lidera wynajmu pojazdów, nadzór nad bezpieczeństwem serwisu samochodowego i blacharskiego w Błoniu.

Klienci

Kontakt

Completum BHP – dołącz do nas!

+48 570 231 231

bhp@completum.pl

Konstruktorska 12A bud. D (Park Rozwoju), 02-673 Warszawa

Completum Babicz i Babicz Spółka Jawna

NIP: 5342482358

KRS:0000398018

ul. Rumiana 8, 05-090 Raszyn